Back
Image Alt

Usměvavá blondýna slaví první úspěch na Miss Earth!

Usměvavá blondýna slaví první úspěch na Miss Earth!

Kristýna Kubíčková reprezentuje Českou republiku na Filipínách, kde momentálně probíhá Miss Earth, jedna z největších soutěží krásy na světě. Stejně jako na mnoha jiných kláních krásy, i zde mohou dívky získat celou řadu dílčích ocenění. A právě to se Kristýně podařilo!

Česká Miss Earth 2016 uspěla se svým tanečním vystoupením v talentové soutěži, jež se konala ve Versailles Palace ve filipínské Manile, a to i navzdory zdravotním potížím, se kterými se potýkala krátce před odletem na soutěž. Tančila latinoshow, které se v minulosti věnovala závodně. V té době několikrát získala titul mistryně světa a není se proto čemu divit, že porotu oslnila i tentokrát.

Foto: Miss Earth.

Foto: Miss Earth.

„Kristýnka tančila latinoshow, mix karibských tanců salsy, bachaty a merenque. I když musela svoji kariéru ze zdravotních důvodů ukončit, patří zvolené taneční číslo mezi jedno z nejoblíbenějších a je její srdeční záležitostí,“ nechala se slyšet Kristýnina maminka Kamila, která dceři pochopitelně držela palce.

Modelka nakonec obsadila úžasné druhé místo, porazila ji pouze reprezentantka Mongolska, která se představila v dech beroucím akrobatickém vystoupení. Třetí místo získala Miss Haiti se svojí dramatickou scénou.

Slavnostní finálový večer Miss Earth proběhne již 29. října a my vás o jeho průběhu budeme určitě informovat!