Back
Image Alt

Usměvavá Miss se těší na druhé miminko

Usměvavá Miss se těší na druhé miminko

Od chvíle, kdy Lucie Křížková zvítězila v soutěži Miss ČR, už uplynulo mnoho let. V roce 2003, kdy toto ocenění sympatická brunetka získala, měla ještě své dívčí příjmením Váchová. Toho se však rozhodla vzdát v srpnu roku 2009, kdy se provdala za jachtaře Davida Křížka, kterému později porodila syna Davida.

Lucie se živí nejen jako modelka, ale také jako moderátorka – na televizních obrazovkách ji můžete pravidelně vídat v pořadu Sama doma. A právě prostřednictvím Facebookové stránky tohoto pořadu se bývalá Miss pochlubila s radostnou novinkou.

„Lucka posílá pozdrav z Lipna, kde tráví čas s Davídkem,“ stálo u snímku, kde modelka pózuje na paddleboardu se synem. „Pořádně si fotku prohlédněte. No ano, Lucka je těhotná. Je to pátý měsíc a všichni se na miminko moc těší. Gratulujeme a radujeme se, že se tým Sama doma opět rozroste.“

Lucie je v pátém měsíci těhotenství. Foto: Sama doma.

Lucie je v pátém měsíci těhotenství. Foto: Sama doma.

Lucie Křížková své druhé těhotenství dlouho tajila, rozhodně k tomu však měla důvod. Má za sebou totiž smutnou zkušenost z předchozího těhotenství, které bohužel nedopadlo dobře. „Nechtěla jsem naši radost šířit do světa dřív, protože před rokem jsem ve třetím měsíci potratila a teď jsem se hodně bála, aby se to neopakovalo,“ vysvětlila modelka. „Ale naštěstí je zatím vše v pořádku a doufáme, že v zimě budeme konečně čtyři.”

Pohlaví miminka si modelka sdělit nenechala, svěřila se, že se chtějí s manželem nechat překvapit. Její čtyřletý syn David by si však podle všeho přál raději bratříčka. Davídek se na sourozence moc těší a každý den poslouchá bříško, co tam brácha dělá. Nepřipouští si, že by to byla holka,“ svěřila se Lucie s úsměvem.