Back
Image Alt

Už víme, po kom je tak krásná: Miss Franková ukázala maminku.

Už víme, po kom je tak krásná: Miss Franková ukázala maminku.

Gabriela Fanková se modelingu věnuje již od dětství, před bezmála třemi lety pak zvítězila v nejznámější tuzemské soutěži krásy Česká Miss. Od té doby se její kariéra v oblasti modelingu velice slibně rozjela a není se proto čemu divit, že se Gabriela pečlivě stará o svoji postavu.

Česká Miss 2014 před několika měsíci propadla tréninkům BodyTec, které si nemůže vynachválit. Tentokrát vyrazila cvičit i se svojí maminkou a nezapomněla se pochlubit vtipnou fotografií pořízenou přímo v tělocvičně. Modelka sdílela usměvavý snímek, na které dovádí na barevném dětském rotopedu, zatímco si její máma dává do těla.

„Cvičení je vhodné i pro matky s dětmi. Máme pro děti nachystaný mini dětský koutek.“

Foto: BodyTec Olomouc.

Foto: BodyTec Olomouc.

Gabriela, která momentálně studuje dvě vysoké školy, přitom svoji maminku nezapře. Nejen, že se obě mohou pochlubit hustou hřívou blonďatých vlasů, obě jsou také štíhlé jako proutek. A podle všeho je spojuje i společná vášeň pro cvičení.

Modelka je od konce minulého roku nezadaná, s jejím expřítelem ji však stále ještě spojuje hostesingová a modelingová agentura Frankly Models, kterou společně založili. Gabriela Franková se médiím svěřila, že ji buď prodají, nebo ji jeden od druhého koupí. S celou situací jí možná pomůže i její nový tajemný muž  – blondýnka totiž před časem přiznala, že je čerstvě zamilovaná. Po krachu předchozího vztahu se ale snaží být opatrnější.

Gabriela a její nový tajemný přítel. Foto: Instagram G. Frankové.

Gabriela a její nový tajemný přítel. Foto: Instagram G. Frankové.