Back
Image Alt

Uzamkněte své stárnutí

Uzamkněte své stárnutí

Zdá se vám, že americké hvězdy nestárnou? Všimli jste si, že krásnou pleť téměř bez vrásek mají v poslední době i české herečky, kterým už dávno není 20? Nepochybně existují možnosti, jak projevy stárnutí omezit, ale jaké to jsou? Zázračné krémy z televizních reklam, injekce nebo dokonce plastické operace?

Stárnutí je možné uzamknout! Do výzkumu v oblasti omlazování se celosvětově investují miliardové částky a vývoj postupuje velmi rychle kupředu. Jakým směrem, na to jsme se zeptali Alexandry Smejkalové, která se zabývá problematikou zpomalování stárnutí.


Jak vidíte současný trend? Měli bychom se stárnutím vůbec zabývat? Vždyť je to přece přirozený proces.

Zcela zastavit stárnutí – to zatím vědci nedokáží. Záleží ale velmi na tom, jak tento proces ve svém životě přijmeme. Lidé, kteří se chtějí svému zdraví a jeho prevenci věnovat, mají dnes jedinečné možnosti. Výzkum se například obrací přímo k buňkám a výsledky potvrzují, že projevy stárnutí je možné uzamknout už na jejich úrovni.

Uzamkněte své stárnutíDůležitý je také náš metabolismus, který se s přibývajícími roky zpomaluje. I ten je možné znovu nastartovat. Pomocí nových technologií lze výrazně zlepšit kondici a fungování jednotlivých orgánů. Ruku v ruce se zdravím a fyzickou kondicí jde i mladistvý vzhled kůže, které je samozřejmě třeba věnovat zvláštní péči.

Můžete nám blíže vysvětlit, jak nové metody fungují?

Běžná dieta například řeší jen hubnutí, ale dál nepracuje s tím, že nám ubývá i svalová hmota. Ztráta svalové hmoty zpomaluje naše metabolické spalování. Po skončení diety se pak tuk opět obnoví a dochází ke známému jo-jo efektu. I na našem trhu už ale existují unikátní programy pro redukci hmotnosti, které zároveň dopomáhají k obnově tvaru vašeho těla. Výsledkem je ztráta tuku a současně zachování či dokonce posílení svalové hmoty. Vše je založeno na přírodních složkách, které tělu celkově velmi prospívají. Jeden cyklus netrvá déle než tři měsíce.

A co dokáží nové technologie v oblasti péče o pleť?

Řekla bych, že tam je klíčovým slovem zpevňování. Nejen, že je možné odstranit vrásky, samozřejmě bez chirurgického zákroku, ale pleť lze i výrazně zpevnit a to tak, že se znovu vrátí mladistvý vzhled. Starší dámy často nevěří, že se jejich vizáž může změnit. Opak je ale pravdou, právě u žen ve věku 40+ let jsou výsledky nejmarkantnější. Výhody těchto nových technologií využívají samozřejmě s velkým úspěchem i ženy mladší.

Jde jen o to, zaměřit se na zdroje stárnutí spojené s pevností pleti, a na ty působit prostřednictvím speciálních produktů. Trendem posledních let je, že péči o pleť mohou ženy provádět samy, v pohodlí domova. Stále větší zájem zaznamenáváme i u mužské části populace.

Co byste poradila ženám, které jsou skeptické a nevěří, že je možné projevy stárnutí odstranit?

Aby se nebály a hlavně, aby si to vyzkoušely a udělaly si vlastní názor založený právě na zkušenosti. Mladistvý vzhled je dnes možné získat i bez skalpelu. Krásných žen ve vyšším věku potkáváme ve svém okolí stále víc, právě ony jsou důkazem, že tyto nové technologie fungují a že zdaleka nejsou určeny jen filmovým hvězdám!

Úvodní konzultace ZDARMA

Společně s paní Alexandrou Smejkalovou jsme pro Vás připravili bezplatnou úvodní konzultaci, na které můžete prodiskutovat nejúčinnější aplikaci těchto technik.
Neváhejte se tedy domluvit ještě dnes na telefonním čísle 608 332 343 nebo na emailu alexandra.smejkalova@icloud.com.