Back
Image Alt

V Německu odstartoval svátek módy

V Německu odstartoval svátek módy

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin 2016 probíhá u našich západních sousedů již od 28. června, slavnostního zakončení se pak dočká 1. červencový den. K vidění jsou zde nejen desítky módních show, ale i řada slavných osobností.

Dění na této přední akci vám přiblížíme prostřednicím fotografií Arthura Koffa, který se tohoto Fashion Weeku účastní. Máte tak jedinečnou příležitost nahlédnout i do zákulisí přehlídky Dorothee Schumacher! V tomto článku najdete pochopitelně jen výběr snímků, další si pak můžete prohlédnout na Facebookové stránce Arthura Koffa s názvem 4to4u.

Dorothee Schumacher show. Foto: Arthur Koff.

Dorothee Schumacher show. Foto: Arthur Koff.

Nejsledovanějším VIP návštěvníkem akce je prozatím bezpochyby herečka Milla Jovovich. Její návštěva Mercedes-Benz Fashion Week Berlin však není zase tak překvapivá, protože tato půvabná bruneta se na poli módy také angažuje, a to nejen jako modelka, ale též jako módní návrhářka. Milla navštívila Marc Cain fashion show a společnost jí přitom dělala její dcera Ever. V hledišti zasedla i další známá modelka Alessandra Ambrosio.

Na Mercedes-Benz Fashion Week Berlin krátce zavítala i Beata Rajská: „Berlin Fashion Week na otočku,“ napsala návrhářka na svůj Facebook. „Jen aby to nevypadalo, ze mě fashion nezajímá ;)) že mě nezajímá future in fashion. Zajímá. Ale prosívám sítem.“

Milla Jovovich. Foto: Arthur Koff.

Milla Jovovich. Foto: Arthur Koff.