Back
Image Alt

V Praze byl slavnostně otevřen nový showroom Chickie!

V Praze byl slavnostně otevřen nový showroom Chickie!

V OC Šestka v Praze byl 17. května slavnostně otevřen nový showroom, který nese název Chickie! V rámci této události byla uspořádána módní přehlídka, kde byly k vidění nejnovější modely plavek a spodního prádla značek Linga Dore, Freya, Victoria‘s Secret nebo Watercult.

Modely na sebe oblékly přední a úspěšné modelky současnosti, jako například Kateřina Kasanová (Miss Czech Republic 2017), Lucie Janošová (II. vicemiss Top Model Of The Year 2018), dále pak Šárka Mohorková a Adéla Tomečková. Mezi hosty nechyběla Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová či Taťána Makarenko – ředitelka a zakladatelka soutěže Miss Czech Republic.

Celou akci hudebně doprovázel DJ, který se tak postaral o příjemnou atmosféru celé události. Kromě toho nemohlo chybět dobré jídlo a šampaňské.

V průběhu listopadu 2018 se můžeme těšit na velkolepou módní přehlídku společnosti Chickie. Očekává se účast 300 hostů, takže jistě půjde o velkou událost. Chickie! se může pyšnit tím, že zastupuje desítky světových značek a je úspěšným prodejcem toho nejluxusnějšího spodního prádla.

Foto: ARTUR KOFF

 

Foto: ARTUR KOFF

 

Foto: ARTUR KOFF