Back
Image Alt

V Praze probíhá další ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week!

V Praze probíhá další ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week!

Další rok uběhl jako voda a je tu opět další ročník významného Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku, který lze považovat za jednu z největších módních událostí v našich končinách. Týden módy, ať už v Praze, v Miláně nebo v Paříži, je událostí, kterou si nenechávají ujít zejména módní redaktoři předních módních magazínů.

Slavnostní započetí pražského Týdne módy se uskutečnilo 16. března v Glam-Gallasově paláci v Praze. Další den, tedy 17. března, byl úvodním dnem samotných módních přehlídek. Místem konání byly opět prostory Glam-Gallasova paláce. V tento den předvedlo své kolekce několik návrhářů, ale mimo to také ukázali své umění studenti UMPRUM (Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze). Co se týče návrhářů, byly k vidění kolekce z dílny Jana Černého nebo například Denisy Nové.

Další dny se návštěvníci mohou těšit na další návrháře a jejich zajímavé modely. Mezi přehlídkami je možné se podívat na působivou výstavu fotograií od fotografky Anny Kovacic, taktéž v Glam-Gallasově paláci v Praze.

Foto: Facebook MBPFW