Back
Image Alt

V soutěži krásných tváří zvítězila tato půvabná blondýna

V soutěži krásných tváří zvítězila tato půvabná blondýna

První říjnový den patřil kráse! V Clarion Congress Hotel Prague se totiž konalo exkluzivní finále oblíbené soutěže krásy Miss Face. Divákům se zde představilo deset finalistek, korunku pro vítězku si však odnesla jen jedna. Tou šťastnou se nakonec stala osmnáctiletá Nikola Uhlířová! Z titulu Miss Face I. vicemiss se radovala finalistka s číslem dvě Alice Činčurová. Na krásném třetím místě se pak umístila dívka s číslem osm Zuzana Straková.

Rozdávaly se také dílčí tituly – Miss Make-Up se stala Alice Činčurová. Finalistka s číslem osm Zuzana Straková posléze získala titul Miss Bikini. Miss Face Social Media 2016, kterou zvolili diváci svými hlasy na Facebooku, se stala dívka s číslem devět Sarah Karolyiová.

Finalistky se představily v tradičních disciplínách, mezi které patří třeba promenáda v plavkách a také ve večerních šatech – při této příležitosti oblékly róby z dílny sourozenců Ponerových. Posléze se dívky ukázaly během rozhovoru s moderátorem.

Foto: Arthur Koff.

Foto: Arthur Koff.

O své pocity z kralování se podělily loňské vítězky – Miss Face II. vicemiss Nikola Bechyňová a Miss Face I. vicemiss Natálie Myslíková. Chybět zde pochopitelně nemohla ani loňská vítězka Monika Vaculíková. Ta, spolu s ředitelkou soutěže Taťánou Makarenko, předala korunku své nástupkyni Nikole Uhlířové.

Soutěž Miss Face, kterou založila modelka Taťána Makarenko, se koná již od roku 2010. Má velmi silný charitativní podtext, získané finance každoročně putují na podporu předčasně narozených dětí.

Miss Face 2016 Nikola Uhlířová v průběhu finálového večera. Foto: Arthur Koff.

Miss Face 2016 Nikola Uhlířová v průběhu finálového večera. Foto: Arthur Koff.