Back
Image Alt

V Teplicích a Karlových Varech se konal Czech Fashion Week!

V Teplicích a Karlových Varech se konal Czech Fashion Week!

Pokud toužíte po návštěvě módní přehlídky, není nutné cestovat někam daleko. Lázeňská města Teplice a Karlovy Vary byla minulý měsíc dějištěm akce Czech Fashion Week. 16. června se do Grandhotelu Pupp v Karlových Varech sjelo na 400 diváků, kteří mohli vidět nové kolekce tuzemských i zahraničních návrhářů. Vystřídalo se 30 modelek, které s noblesou nesly nové modely Anny Tejklové, Debbie Brown, Gabriely Giotto, Alice Abraham nebo velice známého Osmanyho Laffity. David Altner a Žaneta Morštadt měli na starosti technickou režii a produkci celé akce.

V Teplicích se akce konala ve víkendových dnech 23. a 24. června 2018. Na 800 diváků přijelo do Teplic, aby na lázeňské kolonádě sledovali nové kolekce luxusního oblečení, spodního prádla a plavek. V sobotu byly předvedeny modely Jiřiny Matoušové, Gabriely Giotto, Alice Abraham, Couture Atelieru Moravec, Giani Gagal a Osmanyho Laffity. V neděli své umění ukázala Eva Stolařová, Svatební salon Delta, Anna Anna a sourozenci Ponerovi.

Celý projekt se těšil obrovské podpoře ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové a hejtmanů ústeckého a karlovarského kraje. To je jasný důkaz, že se jednalo o velkolepou a důležitou akci. Už nyní se těšíme, co přinese další ročník.

foto: Daniel Šeiner