Back
Image Alt

Václav Noid Bárta a manželka Gábina – rozvod na spadnutí?

Václav Noid Bárta a manželka Gábina – rozvod na spadnutí?

Zdá se, že ve světě českého showbyznysu máme další dvojici, která neustála manželské neshody a volá po rozvodu. Po několika měsíční krizi oznámila bývalá modelka Gabriela Bártová, dříve Dvořáková, definitivní konec manželství s Václavem Bártou.

Neveselou zprávou informovala své fanoušky na Facebooku. Co ji vedlo k tak radikálnímu rozhodnutí?

Dlouhodobé problémy ve vztahu s Václavem prý stojí za nutností konečného řešení, ke kterému se jeho manželka nakonec rozhodla. Gabriela argumentuje prvořadým úkolem zajistit jejich dceři zdravý vývoj a podle svých slov doufá, že si Václav vezme z neslavného konce jejich téměř tříletého manželství ponaučení do budoucna.

Přesné důvody rozchodu ani jeden z manželů nehodlá komentovat, s ohledem na dceru a jejich vlastní soukromí.

Zpěvák Václav Noid Bárta a modelka Gabriela Dvořáková spolu začali chodit v roce 2013, už o Vánocích ve stejném roce však oznámili rozchod. Následovala kratší přestávka, po které jejich romance vzplanula plnou silou a vyvrcholila těhotenstvím.

Svatba proběhla v létě 2014 v country stylu na jihočeském statku, v obklopení přírodou a bez účasti médií. Na podzim už si pár užíval narození dcery Terezy.

Nyní je však rodinná idylka zřejmě u konce. Zpěvák i modelka už přitom mají pár nevydařených vztahů za sebou. K bývalým láskám Gabriely patří například moderátor Leoš Mareš, Václav byl dva roky ženatý s naší zlatou slavicí Lucií Bílou.