Back
Image Alt

Vánoční nadílka od Victoria’s Secret

Vánoční nadílka od Victoria’s Secret

Padesát andělských modelek se slétlo poslední listopadový večer do pařížského Grand Palais, kde se konala tolik očekáváná a nejexkluzivnější přehlídka roku Victoria’s Secret Fashion Show 2016. Na třpytivém mole se objevily hvězdné stálice s božským tělem jako Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily AlridgeKarlie Kloss a Elsa Hosk.

Okouzlující modelky Lily Alridge a Gigi Hadid, zdroj: Victoria's Secret

Okouzlující modelky Lily Alridge a Gigi Hadid, zdroj: Victoria’s Secret

Velkým překvapením byla ruská modelka Irina Shayk, která na mole zářila i s těhotenským bříškem ve druhém trimestru, a snad nejpopulárnější sestry Bella a Gigi Hadid, které sklidily obrovský potlesk a kladné ohlasy. Zatímco starší Gigi se na andělské módní show roku objevila již loni, pro Bellu se jednalo o debut v andělské stáji Victoria’s Secret.

Část hvězdné přehlídky se nesla v pompézních barvách, zdroj: Victoria's Secret

Část hvězdné přehlídky se nesla v pompézních barvách, zdroj: Victoria’s Secret

Vrcholem večera byla skvostná diamantová podprsenka, Fantasy Bra, v hodnotě neuvěřitelných 74 milionů, kterou měla tu čest vynést pětadvacetiletá americká modelka Jasmine Tookes. „Byla to pro mě obrovská čest a třásla jsem se nervozitou, když jsem měla tři hodiny sedět se sádrou na horní části těla. Skoro jsem nemohla dýchat, abych se moc nehýbala a nepokazila tak míry,“ vzpomíná na výrobu tohoto luxusního kousku krásná modelka. V minulosti byla pro tuto prestižní roli vybrána i česká topmodelka Karolina Kurková.

Ikonická Lady Gaga, zdroj: Profimedia

Ikonická Lady Gaga, zdroj: Profimedia

Přehlídka byla rozdělena na šest částí podle jednotlivých kolekcí plné drahokamů, výšivek, peříček a zářivých šperků. Dechberoucí přehlídku ženské krásny doprovodili svým zpěvem Bruno Mars,  Lady Gaga a The Weeknd. Pokud jste nebyli mezi vyvolenými, kteří mohli tuto hvězdnou akci vidět naživo, zde můžete shlédnout záznam celého slavnostního večera, který byl zveřejněn 5.12.

https://www.youtube.com/watch?v=0GNVS68g52Q