Back
Image Alt

Veronika Kašáková a malé modelky z dětského domova

Veronika Kašáková a malé modelky z dětského domova

Veroniku Kašákovou můžete znát z Miss ČR 2014, kde se probojovala do finálového kola. Posléze se stala patronkou nadace Nadání a dovednosti o.p.s. a díky tomu se zúčastnila také fotografování s dívkami z dětského domova.

Malé modelky

Kráska z Miss ČR má nejen hezkou tvář, ale také dobré srdce. O tom svědčí i to, s jakou láskou, ochotou a nadšením pro věc se nechala zvěčnit se třemi dívenkami z dětského doma ve Vysoké Peci u Chomutova.

Pro malé slečny to byla první podobná zkušenost, modelka jim ale byla oporou, poradila jim a fotografování si společně moc užily. Není se tedy čemu divit, že dívky se v ní záhy zhlédly. „Je to náš vzor. Vždycky je nám na blízku, máme ji moc rády,“ shodly se mladé slečny.

Celý tým včetně stylisty a fotografa. Foto: Nadání a dovednosti o.p.s.

Celý tým včetně stylisty a fotografa. Foto: Nadání a dovednosti o.p.s.

Roadshow

Fotografie, na kterých Veronika s dětmi pózuje, vznikly pro nový podzimní projekt s názvem „Roadshow s Veronikou – mise naděje pro děti z dětských domovů“. Vše odstartuje během několika týdnů. Veronika navštíví spolu se svým týmem děti ze 144. dětských domovů, což je úctyhodné číslo. Je to také jeden z důvodů, proč bude celý projekt trvat tři roky! Nikdo nezůstane opomenut.

Foto: Nadání a dovednosti o.p.s.„Chci dětem z dětských domovů pomáhat s objevováním a rozvíjením jejich nadání a dovedností, výběrem školy a povoláním a hlavně s přípravou na jejich budoucí život, který na ně čeká za branami dětských domovů,“ řekla Veronika Kašáková. Ona sama vyrostla v dětském domově, může se tak podělit o zkušenosti s ostatní. Chce jim také všechno co nejvíc usnadnit. „Odchod z dětského domova byl pro mě těžkou zkouškou, a proto je cílem tohoto projektu předat dětem své životní zkušenosti. Pomoci jim se startem do života. Dodat jim odvahu, sílu a sebedůvěru. A stát se pro ně oporou a rádcem,“ přiznala mladá modelka.

Slavnostní zahájení

Stejně jako každá jiná velká akce, i Roadshow s Veronikou se dočká svého slavnostního zahájení. Uskuteční se 27. listopadu 2015 v prostorách bývalé tovární haly pražské Kolbenky za přítomnosti mnoha krásných slečen. Těšit se můžete na Nikol Švantnerovou, Elišku Bučkovou, nebo na Gabrielu Dvořákovou, které se předvedou jako modelky během módní přehlídky.