Back
Image Alt

Veronika Kašáková dělá radost dětem

Veronika Kašáková dělá radost dětem

Finalistka České Miss 2014 před časem založila vlastní Nadační fond Veroniky Kašákové. Naplno se tak nyní může věnovat tomu, co je podle ní důležité – pomáhá dětem z dětských domovů. Modelka se zaměřuje nejen na to, jak připravit tyto děti na život mimo dětský domov, ale snaží se jim také zpestřit každodenní rutinu.

A tak vnikly rozesmáté fotografie, na kterých je Veronika zachycena spolu s čtyřmi dětmi: „Nadační fond Veroniky Kašákové Vám přeje krásný víkend a v každé rodině tolik úsměvů, jako na naší fotce, která by nevznikla nebýt šťastných dětí z Dětský Domov Vysoká Pec,“ napsala bývalá Miss k fotografii.

Série snímků, které má na svědomí fotograf Petr Kozlík Jr., vznikla právě pro Veroničin nově založený nadační fond. Tyto usměvavé propagační materiály tak doufejme pomohou k rychlému a bezproblémovému startu Nadačního fondu Veroniky Kašákové na poli charitativních projektů.

„Atmosféra během fotografování byla úžasná a víte proč?,“ zeptala se Veronika Kašáková. „Rozloučíte se v životě s jedním negativním člověkem a Bůh vám pošle deset pozitivních, kteří Váš život zjednoduší a kteří Vás milují,“ vysvětlila.

Foto: Petr Kozlík Jr.

Foto: Petr Kozlík Jr.