Back
Image Alt

Veronika Kašáková trávila svátky u moře

Veronika Kašáková trávila svátky u moře

V tomto pochmurném ročním období jistě mnoho z nás sní o tom, jak se zrovna vyhříváme někde u moře. Nejlépe na nějakém klidném, exotickém ostrově. Daleko od všeho toho shonu a povinností.

Pro modelku Veroniku Kašákovu to však ještě před pár dny nebyl pouhý sen, ale krásná realita. Blonďatá kráska si užívala zaslouženou relaxaci na ostrově Bali v Indonésii.  Nebyla tam však sama. Na vytouženou dovolenou odletěla koncem prosince spolu se svým pohledným přítelem. Zatímco ostatní si o Božím hodu užívali vánoční pohodu, Veronika se svým přítelem byli na cestě na Bali. Očividně si dovolenou patřičně užili a Veronika pravidelně zásobovala svůj Instagram novými fotografiemi.

Někteří závistiví lidé ale Veronice odpočinek nepřáli a ptali se, kde bere peníze na takový luxus. Na to existuje naprosto jednoduchá odpověď. Ačkoliv se to některým nezdá, Veronika za poslední dobu velmi tvrdě pracovala. Kromě toho, že neustále podporuje děti z dětských domovů v rámci svého  Nadačního fondu Veroniky Kašákové, byla součástí i dalších projektů. Za svou píli má rozhodně právo si dopřát trochu toho odpočinku.

Veronika Kašáková se svým přítelem o svátcích odpočívali u moře. Foto: archiv Veroniky Kašákové