Back
Image Alt

Veronika Kašáková ukázala dokonalou figuru!

Veronika Kašáková ukázala dokonalou figuru!

Miss a modelka Veronika Kašáková se v posledních měsících věnuje především charitativní činnosti ve své vlastní nadaci, jejímž prostřednictvím podporuje děti vyrůstající v dětských domovech. Dobrosrdečná kráska je však stále v dokonalé formě, o čemž se mohli přesvědčit všichni, kteří sledující její Facebookový profil!

Veronika totiž nyní tráví dovolenou na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrůvku Tenerife. Užívá si zde zasloužený odpočinek a nebála se pochlubit hned s několika fotografiemi, na kterých pózuje jen v plavkách. Právě z nich je naprosto patrné, že figuru má stále dokonalou. To se ostatně dá říci i o jejím dlouholetém partnerovi, kterým je Milan Sovadina.

Veronika si užívá dovolenou s přítelem. Foto: FB Veroniky Kašákové.

Po jeho boku dojela Veronika i na legendární sopku El Taide, všem fanouškům se však svěřila, že skútr v tomto případě asi nebyl ten nejlepší dopravní prostředek, který mohli zvolit. „Zdravíme vás ze sopky Taide, kde jsme málem umrzli,“ napsala modelka k usměvavému snímku. „Dole je + 30 stupňů, tady jen 10 stupňů. Příště radši autobusem.“ Jinak si však Veronika Kašáková na počasí stěžovat nemůže. Na Tenerife je nyní dostatečně teplo, aby si mohla i s přítelem užívat surfování po vlnách.

Pár zde společně strávil Vánoce i Silvestra. Veronika tak popřála svým fanouškům do nového roku alespoň prostřednictvím svého Facebooku. „Přejeme vám všem jen to dobré, zdraví, lásku, štěstí, vám i vašim blízkým,“ napsala. „Hojnost ve všech směrech a spokojenost na duši!“