Back
Image Alt

Vyberte si padnoucí plavky

Vyberte si padnoucí plavky

S blížícím se létem nejspíš leckterá z nás zamíří do obchodu hledat nové plavky. Zní to sice jako snadný úkol, existuje však mnoho věcí, na které bychom si při výběru měli dát pozor. Jak tedy vybrat ty správné plavky?

Vybírejte podle postavy

Philippine-Fashion-SwimwearKaždá jsme jiná, jedinečná. A to nejen naším duchovním zaměřením, ale i postavou. A protože v plavkách bychom se měli cítit co nejpříjemněji, je důležité, aby nás nikde neškrtily a nic nám z nich nekoukalo. Žádná z nás by nikdy neměla mít strach, že jí z plavek nedopatřením něco vypadne!

Vy sama nejlépe víte, jakou postavu máte. Existují však předem definované typy postav, které vám mají pomoci při výběru plavek. Jaké to jsou?

Trojúhelník

Ženy s touto postavou mají širší boky a silnější stehna, jejich horní polovina těla je naopak útlá. Proto je nasnadě zvýraznit právě ňadra. Kalhotky naopak vybírejte jednobarevné a nevýrazné.

Obrácený trojúhelník

Přesně opačný případ, než u výše zmíněného trojúhelníku. Větší ňadra a širší ramena v tomto případě nevyzdvihujte, pořiďte si jednobarevnou podprsenku a pozornost věnujte spíše kalhotkám.

Přesýpací hodiny

Tato souměrná postava je snem mnohých žen, je proto nasnadě ukázat ji a zvýraznit své křivky. S takovou postavou si můžete dovolit téměř vše.

Jablíčko

Ženy této postavy mají větší břicho, které se snadno schová v jednodílných plavkách. Již dávno neplatí, že to je volba pro staré paní! Stejně tak břicho lehce schováte v „retro“ kalhotkách s vyšším pasem.

Malá/velká ňadra

Pokud máte malá prsa, sáhněte po třásních a voláncích, které hrudník opticky zvětší. V opačném případě si dejte pozor na výběr té správné podprsenky a nebojte se do ní zainvestovat trochu víc prostředků. Zaměřte se na kostice a širší ramínka!

Silnější postava

Ani dámy s plnějšími tvary nemusejí smutnit, ostatně nemají se za co stydět! Vybírejte takové plavky, které formují postavu. Můžete sáhnout po jednodílných plavkách či po retro střihu s vyššími kalhotkami.

Více na další straně…