Back
Image Alt

Z modelky Diany Kobzanové je vášnivá kuchařka!

Z modelky Diany Kobzanové je vášnivá kuchařka!

Diana Kobzanová, modelka, moderátorka a hlavně maminka rozkošné dcery Elly, žije po většinu roku se svým přítelem, hokejistou NHL Michaelem Frolíkem, v kanadském Winnipegu. Na léto tato rodina zavítala do Čech, kde si na začátku července nenechali ujít stylovou svatbu hokejisty Jiřího Hudlera s modelkou Hankou Chymčákovou na zámku Mcely. Krásné Dianě se na této veselce podařilo chytit svatební kytici, ale na všetečné dotazy vnadná modelka reagovala s tím, že svatba v jejich případě není na pořadu dne a spokojená rodinka si užívá sebe navzájem i bez úředního papíru.

Diana Kobzanová s dcerkou Ellou, zdroj: Hermina Press

Diana Kobzanová s dcerkou Ellou, zdroj: Hermina Press

A jak tráví modelka dovolenou v Čechách, odkud pak odcestuje rovnou na slunnou Floridu? Hlavně české kuchyně si Diana užívá naplno, ať už ve své kuchyni nebo v restauracích – nedávno si totiž posteskla, že v Kanadě jí z praktických věcí chybí hlavně naše obyčejné rohlíky a také tvaroh na nefalšované plněné ovocné knedlíky.

 Dianiny oblíbené pochoutky, zdroj Instagram D. Kobzanové


Dianiny oblíbené pochoutky, zdroj Instagram D. Kobzanové

I na Dianiných sociálních sítích lze poznat, že z modelky se stala požitářská kuchařka, která svou rodinu hýčká každodenním vařením (několika) teplých jídel. “Denně tahám z krámu minimálně šest tašek s jídlem. Kdo mě momentálně potkává na Praze 5, tak je toho svědkem,” přiznala s potutelným úsměvem modelka. Obavy o postavu této štíhlé a dlouhonohé modelky ani po požívání řízků a svíčkové nejsou namístě, kromě rychlého metabolismu totiž Diana jezdí na kole, chodí na dlouhé procházky se psem a hlavně běhá za svou čipernou, rok a půl starou dcerkou.