Back
Image Alt

Ž_ÜTÁ: módní matinée Beaty Rajské ve Varech

Ž_ÜTÁ: módní matinée Beaty Rajské ve Varech

Karlovy Vary ožily již 51. filmovým festivalem, na kterém se již tradičně představila také Beata Rajská. Nejen, že návrhářčiny modely vyneslo hned několik hvězd tohoto festivalu, byla zde také představena nová značka s názvem Ž_ÜTÁ.

Tato akce proběhla v neděli 3. července v soukromé mateřské školce Benedikt. Místo bylo zvoleno záměrně, Ž_ÜTÁ je totiž určena především pro děti. Samotné jméno kolekce vymyslela Beatina vnučka, která byla také její velkou inspirací: „To ona vymyslela název, místo žlutá pořád říkala žutá,“ vysvětlila návrhářka.

První kolekce značky, kterou představila moderátorka Eva Perkausováměla úspěch. Vévodící barvou přehlídky byla pochopitelně žlutá, což je také jedna z prvních barev, kterou děti vnímají. Kolekce však nabízí i jiné barvy.

Foto: Facebook B. Rajské.

Foto: Facebook B. Rajské.

I tentokrát se na červeném koberci představily přední české modelky, které s Beatou Rajskou spolupracují. Po boku jim však kráčely odvážné malé holčičky, původem většinou z Karlových Varů. Malé princezny se svých rolí zhostily s noblesou a po boku ostřílených modelek, jako je Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, doslova zářily. Finalistka České Miss 2008 Aneta Ďurišová dokonce dorazila i se svojí dcerou Isabelkou.

Přestože se vše vydařilo, přiznala oblíbená návrhářka, že malé modelky jí daly pořádně zabrat: „No, co vám budu vykládat. Holčičky byly jako pytel blech, já byla zničená už před přehlídkou. Ale pak to bylo skvělé,“ napsala Beata Rajská na svůj Facebook.

Foto: Facebook B. Rajské.

Foto: Facebook B. Rajské.