Back
Image Alt

Živelná galashow k 35. výročí Blanky Matragi!

Živelná galashow k 35. výročí Blanky Matragi!

Blanka Matragi už řadu let neodmyslitelně patří mezi nejúspěšnější české módní návrháře a proto se není čemu divit, že 35. výročí svého působení v této branži se rozhodla náležitě oslavit. Galashow, která k této příležitosti proběhla 11. listopadu v Obecním domě v Praze, se nesla v duchu přírodních živlů.

Přehlídka nesla název Elements, stejně jako Blančina nejnovější kolekce. Při tvorbě ji inspirovaly, jak ostatně název napovídá, přírodní živly: oheň, voda, země a vzduch. „V mé tvorbě se atributy elementů vždy prolínaly nejen v mých oděvních a sklářských dílech, ale zároveň i v experimentálním průmyslovém designu,“ přiznala se oblíbená návrhářka. „V této kolekci jsem chtěla spojit své dosavadní zkušenosti a ukázat vývoj ve svém tvůrčím procesu obohacený o nejnovější technologie nejen v materiálech, ale hlavně i v přístupu a používání svých autorských inovačních nápadů.“

Nikol Švantnerová, Veronika Chmelířová a Petra Růžičková. Foto: Arthur Koff.

Nikol Švantnerová, Veronika Chmelířová a Petra Růžičková. Foto: Arthur Koff.

Během slavnostní galashow tyto jedinečné modely vyneslo více než třicet předních českých modelek a Miss. Mezi ty nejznámější patří takové krasavice, jako jsou Lucie Hadašová a Iveta Vítová. Byť obě krásky už přivedly na svět potomky, mohli na nich diváci oči nechat. Nejinak tomu bylo v také případě Veroniky Chmelířové Procházkové, Nikol ŠvantnerovéTerezy Fajksové a v neposlední řadě také naší úžasné kolegyně Petry Růžičkové. Představily se však i méně známé modelky, jako je Barbora Prachařová, Aneta Nekolová či Barbora Škodová.

Show byla velmi propracovaná a není se tak čemu divit, že sklidila obrovský úspěch! V samotném závěru tohoto jedinečného večera se návrhářka dočkala neutuchajícího aplausu ve stoje.

Lucie Hadašová, Iveta Vítová a Tereza Fajsková. Foto: Arthur Koff.

Lucie Hadašová, Iveta Vítová a Tereza Fajksová. Foto: Arthur Koff.