Back
Image Alt

Značka Chanel přišla na trh s make-upem pro muže!

Značka Chanel přišla na trh s make-upem pro muže!

Ačkoliv je Chanel velikán mezi módními značkami, oblečení a doplňky nejsou to jediné, co má ve svém sortimentu. Už řadu let vytváří i dekorativní kosmetiku a parfémy. Make-up, řasenky, tužky na oči nebo rtěnky. To vše značka nabízí. Doposud to bylo určeno ženám, nyní si však přijdou na své i pánové.

V posledních letech se objevuje čím dál více mužů, kteří se líčí a netají se tím. Hrdě používají své oblíbené kosmetické produkty a na veřejnosti svou nalíčenou tvář nijak neskrývají. Na YouTube najdeme nespočet make-up tutoriálů, jejichž hlavními aktéry jsou právě muži, kteří jsou schopni utratit nemalý obnos peněz za dekorativní kosmetiku. Nutno podotknout, že nad jejich uměním se šminky někdy zůstává rozum stát a kolikrát se dokáží nalíčit  mnohem lépe než ženy.

Nová kosmetická kolekce pro muže nese název BOY DE CHANEL a skládá se z několika hlavních produktů. Prvním je tužka na obočí, dále make-up a balzám na rty. K dostání bude mezi listopadem 2018 a lednem 2019. Na sociálních sítích tato novinka rozpoutala bouřlivé diskuze.

Foto: Chanel