Back
Image Alt

Značka Marc O’Polo otevřela novou prodejnu na Václavském náměstí

Značka Marc O’Polo otevřela novou prodejnu na Václavském náměstí

Pokud máte v oblibě lifestylovou značku Marc O’Polo, máme pro vás skvělou zprávu! 14. října 2015 se totiž na Václavském náměstí 12 slavnostně otevřela první samostatná prodejna v ČR. Svět modelek byl u toho a vy si díky tomu můžete užít náhled do zákulisí této výjimečné společenské akce.

Dorazily nejen celebrity, ale i ovce.

Značka Marc O’Polo je pověstná svojí úctou ke zvířatům, což se potvrdilo i během této akce. Na slavnostním otevření obchodu se totiž, kromě mnoha celebrity, objevily také tři ovce. A jak už to tak se zvířaty bývá, všichni si je ihned zamilovali.

Česká Miss 2008 Zuzana Jandová. Foto: Marc O’Polo

Česká Miss 2008 Zuzana Jandová. Foto: Marc O’Polo

„Vyrůstala jsem na venkově, kde měla babička králíky, slepice a ostatní drobnou zvěř. Jsem na zvířata zvyklá a mám k nim velmi kladný vztah,“ svěřila se herečka Zlata Adamovská. Nebyla navíc jedinou celebritou, která se s ovečkami mazlila. Nadšení projevily i Petra Nesvačilová s Jitkou Asterovou.

Naši redaktoři potkali na akci, mimo jiné, i Českou Miss 2008 Zuzanu Jandovou, Olgu Menzelovou, Janu Švandovou, Ivanu Chýlkovou a také Danu Morávkovou, která se jim svěřila s tím, jak vnímá módu: „Módní trendy sleduji ráda, ale nejsem jejich otrok. Beru je pouze jako inspiraci. Myslím si, že je důležité, aby každý do svého outfitu vnesl i kousek sebe sama.“.

Dorazili také pánové, protože značka Marc O’Polo se nezaměřuje jen na dámský sortiment. Kromě Pavla Soukupa a Vincenta Navrátila přišli dokonce i Václav Klaus a Milan Knížák.

Reklamní kampaň Marc O’Polo. Foto: Marc O’Polo

Reklamní kampaň Marc O’Polo. Foto: Marc O’Polo

Vše pod jednou střechou

Přemýšlíte o tom, že vyrazíte do prodejny Marc O’Polo obnovit šatník? V tom případě se máte na co těšit! Butik má 265 m2 a čtyři bezbariérově přístupná podlaží. Suterén a přízemí patří dámám, první patro je vyhrazeno pro pánskou kolekci a v druhém patře najdete doplňky a spodní prádlo.

To vše v luxusním a stylově zařízeném prostředí secesní budovy, která je zdobena štukovou omítkou s rostlinnými motivy. Zástupci značky Marc O’Polo totiž považují za důležité i umístění svých prodejen.

Začalo to ve Stockholmu

První kolekce značky Marc O’Polo byla představena v roce 1967 ve švédském Stockholmu. Už tehdy kladli návrháři důraz především na pohodlí, kvalitu a na přírodní materiály. Zůstalo tomu tak dodnes, byť se hlavní sídlo značky přesunulo do Německa.

Značka se angažuje v ochraně životního prostředí a používá hlavně přírodní materiály, jako je bavlna, vlna, len a hedvábí. S tím je pochopitelně spojen i wellfare zvířat.

Marc O’Polo patří mezi jednu z nejžádanějších značek ležérně elegantního městského stylu. I proto nabízí své oblečení ve více než 2 700. obchodech po celém světě. V některých státech lze navíc nakupovat i online na webových stránkách www.marc-o-polo.com .

VIP hosté slavnostně přestříhávají stuhu. Foto: Marc O’Polo.

VIP hosté slavnostně přestříhávají stuhu. Foto: Marc O’Polo.