Back
Image Alt

Značky Balmain a Victoria’s Secret oznámily spolupráci!

Značky Balmain a Victoria’s Secret oznámily spolupráci!

Když se spojí prestižní módní značky a krásné modelky, je to opravdu podívaná.  Balmain a Victoria’s Secret nedávno oznámili spolupráci v rámci Victoria’s Secret fashion show, která se uskuteční v Šanghaji. K vidění bude 28. listopadu prostřednictvím televizního vysílání.

Kreativní ředitel Balmain Olivier Rousteing právě připravuje kolekci přímo pro tuto prestižní událost, která se již tradičně koná každý rok. Účastní se jí nejvlivnější osobnosti a jen ty nejlepší modelky. Předvádět pro Victoria’s Secret je totiž obrovská pocta, která se nedostane každému.

Ti šťastnější tedy budou mít možnost vidět výsledek této spolupráce již na konci příštího měsíce v Šanghaji. Ostatní ale nemusí zoufat, protože kolekce bude k dostání už den po odvysílání show, tedy
29. listopadu v prodejnách a na webu Victoria’s Secret.

Na Instagramu bylo zveřejněno krátké video kolekce, které můžete zhlédnout zde. Dle ukázky lze soudit, že Olivier Rousteing nemůže nikdy šlápnout vedle. Jeho modely jsou vždy nápadité a jiné značky s ním rády spolupracují.  Je zkrátka zárukou kvality.

Foto: Instagram Balmain