Back
Image Alt

Známá modelka jako by vůbec nestárla!

Známá modelka jako by vůbec nestárla!

Česká topmodelka Daniela Peštová už sice oslavila pětačtyřicáté narozeniny, i přesto však stále vypadá skvěle. Důkazem jsou prosluněné fotografie, které pořídila během dovolené. Tu si užívá spolu s manželem Paľem Haberou.

Pár sice mlží o tom, ve které zemi společně relaxují, podle komentářů jejich příznivců to však vypadá na Maledivy či Zanzibar. “Vždy se sem rád vracím i se svojí rodinou. Právě teď, někde na Zemi,” napsal zpěvák ke své fotografii v moři.

Daniela s manželem. Foto: Instagram D. Peštové.

Daniela s manželem. Foto: Instagram D. Peštové.

Daniela se na svém Instagramu pochlubila nejen s fotografiemi v plavkách, ale i se snímky, na kterých je zcela nenalíčená. I přesto však září, jako jí bylo sotva dvacet. Není pochyb, že tato teplická rodačka se o svoji pleť svědomitě stará. Přiznala, že důraz klade hlavně na ochranu před sluncem.

 „Poprvé jsem byla u moře až ve svých 20i letech. A chtěla jsem si to pořádně vynahradit. Takže hurá na slunce. SPF? Jaké SPF??? U nás doma se ochrana proti sluníčku nijak nepěstovala, naopak, čím tmavší opálení, tím lepší. A to i za cenu spálené kůže,“ zavzpomínala Daniela. „Tyhle dny jsou už ale dávno pryč, a i když se mi líbí, když jsem opálená, jdu na to mnohem chytřeji – na sluníčku bez SPF už nedám ani ránu a stejně tak moje děti,“ zdůraznila modelka na závěr.

Daniela už přivedla na svět tři děti, prvního syna Yannicka si pořídila ještě v době, kdy žila s bývalým manželem Tommasem Butihem. S tím se však rozvedla již v roce 1998. O několik let později se pak provdala za muzikanta Pavola Haberu, kterému porodila dceru Ellu a syna Paula Henryho.

Daniela si může klidně vyrazit i bez make-upu. Foto: Instagram D. Peštové.

Daniela si může klidně vyrazit i bez make-upu. Foto: Instagram D. Peštové.