Back
Image Alt

Známe finalistky České Miss 2018!

Známe finalistky České Miss 2018!

Již druhého června se můžeme těšit na velice očekávané finále soutěže krásy Česká Miss. Ještě před tím, než to celé vypukne, bylo samozřejmě zapotřebí z velkého množství uchazeček vybrat těch 10 nejlepších, které budou bojovat o vítězství.

Semifinále se odehrálo 6. dubna v luxusních prostorách hotelu Augustine. Porota, která se z velké části skládala z účastnic a vítězek minulých ročníků, neměla jednoduchý úkol. Všechny dívky byly krásné a talentované zároveň, což si mohla porota ověřit v soutěžních disciplínách. Klasická sestava disciplín obsahovala samostatné představení dívek, promenádu v plavkách, přehlídku společenských šatů a samozřejmě volnou disciplínu, při které dívky pustily uzdu své fantazii a předvedly, co v nich je. Vedení soutěže se rozhodlo volnou disciplínu opět zařadit i do finále, takže ji budeme moci vidět i při finálovém galavečeru. V několika minulých ročnících ji finalistky neabsolvovaly.

Finále se bude konat 2. června 2018 v multifunkční aule GONG v Ostravě-Vítkovicích. „Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ vyjádřil se výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela.

Roman Souček / Miss Events

Na konci semifinálového dne vzešlo 10 krásných finalistek, které si nyní krátce představíme:

 

Bečková Mariana, 19 let;  Bechyňová Nikola, 23 let;  Havlová Tereza, 23 let

                                                                          

Roman Souček / Miss Events

 

Hemzalová Nikola, 18 let;  Korubová Lucie, 24 let; Křivánková Tereza, 23 let

 

Roman Souček / Miss Events          

 

Mitušinová Aneta, 21 let; Sloupenská Amálie, 19 let; Šišková Jana, 22 let; Šteflíčková Lea, 19 let

 

Roman Souček / Miss Events