Back
Image Alt

Známe jméno nové Top Model of the Year 2016

Známe jméno nové Top Model of the Year 2016

Další ze soutěží krásy zná svoji vítězku, v sobotu 16. dubna 2016 totiž proběhl finálový galavečer soutěže Top Model of the Year 2016. Toto klání navázalo na téměř dvacetiletou tradici soutěže Top Modelka roku a sklidilo nebývalý úspěch! Korunku vítězky si odnesla soutěžící s číslem 9 Tereza Hudáková. Na druhém místě se umístila Veronika Robotková a na třetím Tereza Bohuslavová. Favoritkou fanoušků na Facebooku se stala Simona Pohančeníková, která díky tomu získala speciální ocenění Top Model Sympatie 2016.

Šternberskou rodačku Terezu Hudákovou si možná pamatujete také jako výherkyni Miss Léta 2015, či jako historicky první vítězku soutěže Miss Free 1. Tato mladá dáma se ve světě modelingu pohybuje již od svých 14 ti let, kdy se nechala přemluvit k účasti v české soutěži Elite Model Look.

Vítězkou soutěže se stala Tereza Hudáková. Foto: TMOTY 2016.

Vítězkou soutěže se stala Tereza Hudáková. Foto: TMOTY 2016.

Ze semifinálového klání vzešlo celkem deset finalistek, které se během večera představily v rámci několika módních přehlídek. Přihlížející tak měli možnost si užít autorskou přehlídku Atelieru Moravec, kolekci módní návrhářky Veroniky Evans či modely z dílny návrháře Petra Lakrona.

O uvolněnou atmosféru v sále hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně se postaral oblíbený herec a moderátor Zdeněk Podhůrský, který mimo jiné uvedl na pódium třeba tanečníky Jiřího Grosse a Michaelu Haladovou. Vystoupila zde také zpěvačka Magene a nakonec zazpíval i sám moderátor večera!

Simona Pohančeníková a Veronika Roboková. Foto: TMOTY 2016.

Simona Pohančeníková a Veronika Roboková. Foto: TMOTY 2016.