Back
Image Alt

Známý kadeřník v netradiční roli modela

Známý kadeřník v netradiční roli modela

Modelka Denisa Kršková nafotila ve spolupráci s fotografkou Kateřinou Novotnou exkluzivní fotografie pro oční optiku Easy Optic. Na snímcích však zazářila nejen krásná modelka, ale i známý kadeřník Michal Zapoměl.

Denisa Kršková je bezesporu profesionálka, o jejíchž kvalitách se nedá pochybovat, Michal Zapoměl však byl pro fotografku milým překvapením: „O tom, že je Michal výborný kadeřník, jsem se přesvědčila již několikrát, ale že je i super model, jsem zjistila až díky focení pro Easy Optic,“ napsala Katka na svůj Facebook. „Ve spojení se zkušenou krásnou modelkou Denisou tak vznikly veselé a energické fotky, ze kterých mám velkou radost, doplnila.

Foto: Kateřina Novotná.

Foto: Kateřina Novotná.

Výsledné fotografie jsou bezesporu krásné, jak se ostatně můžete přesvědčit sami. Oba hlavní aktéři si během procesu vytváření snímků navíc užili mnoho legrace, což se jistě také počítá: „Musím říct, že jsem si žádné focení tolik neužil,“ přiznal Michal Zapoměl.

Kateřina Novotná v minulosti spolupracovala třeba s Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou či s Miss Face Natálií Myslíkovou. Nezaměřuje se však jen na modelky, v jejím portfoliu najdete třeba i fotografie zpěváka Michala Davida, pro kterého v zahraničí nafotila kampaň Camp David. Ke spokojenosti všech už delší dobu spolupracuje právě i s Easy Optic.

Denisa Kršková a Michal Zapoměl si při fotografování užili mnoho legrace. Foto: Kateřina Novotná.

Denisa Kršková a Michal Zapoměl si při fotografování užili mnoho legrace. Foto: Kateřina Novotná.