Back
Image Alt

Zorka Hejdová běhá pro dobrou věc

Zorka Hejdová běhá pro dobrou věc

Zora Hejdová se živí jako moderátorka, zajímá se však i o módu a svoji krásnou postavu si udržuje sportem. Společně s manželem Mírou Hejdou se proto nedávno zúčastnili charitativního výběhu Run Tour.

S úsměvem jde všechno lépe

Zorka Hejdová je krásná žena, jejímu půvabu však nepochybně přispívá také to, že se stále usmívá. A nejinak tomu bylo i během Plzeňské Run Tour 2015. Na Instagramu se pochlubila, že symbolických 5 Km zaběhla ve svém osobním rekordu, stejně jako její manžel Míra. A chybět nemohla pochopitelně ani selfie, kterou Zorka stihla pořídit při běhu.

Přestože Zorka je očividně fit a ve formě, šlo o její první běžecký závod, a jak se přiznala, běh jí dal pořádně zabrat. „Autogramiáda na Run Tour 😉 vzhledem k tomu, že se mi ještě hodinu po závodu klepaly všechny končetiny, se omlouvám těm, kteří doma v těch hieroglyfech marně hledali můj podpis.“ napsala k fotografii, na které je s motokrosovým závodníkem Petrem Pilátem a s manželem Mírou Hejdou.

Zorka si na Run Tour 2015 stihla pořídit selfie za běhu. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Zorka si na Run Tour 2015 stihla pořídit selfie za běhu. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Za módou i přírodou

Zorka Hejdová je žena s mnoha zájmy. Kromě sportu s radostí objevuje i krásná zákoutí Čech a Moravy, před časem sdílela fotografie z moravských Velkých Bílovic, aktuálně je s manželem v Adršpachských skálách. A jako vždy jí to na fotografiích s širokým úsměvem velmi sluší.

Baví ji i móda. Nenechala si ujít Unique Fashion Week 2015, který probíhá v Praze. Vyzkoušela si také práci modelky a stala se tváří značky M.E.G fashion.

Soutěžte se Zorkou a s Naturalium

Zorka Hejdová

Zorka Hejdová s kosmetikou Naturalium. Zasoutěžte si také, třeba budete mít štěstí. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Jako milovnice módy a kosmetiky musela Zorka samo sebou vyzkoušet i značku přírodních kosmetických přípravků Naturalium. Heslo této značky je „Body to eat“ a na Instagramu aktuálně probíhá soutěž o kompletní řadu této kosmetiky s vůní, kterou si výherkyně sama vybere.

„Chcete produkty Naturalium gratis? Stačí sdílet na Instagramu jakoukoli fotku, která podle vás nejvíc vystihuje heslo značky Body to eat! Fotku označte hashtagem #bodytoeat!“ napsala Zorka ke své fotografii s melounovým sprchovým gelem Natulium.

Zástupce značky Naturalium vyberou 3 šťastné výherkyně, které se mohou těšit na sprchový gel, šampon a kondicionér, tělový sprej  a tělové mléko. Tak do toho, neváhejte, třeba budete mít štěstí.