Back
Image Alt

Zorka Hejdová zářila na Ibize

Zorka Hejdová zářila na Ibize

Krásná česká moderátorka Zorka Hejdová se před nedávnem prostřednictvím svého Instagramu pochlubila s fotkami z exotického ostrova Ibiza, kam vyrazila společně s kolegy z Evropy 2 na koncert  Davida Guetty.

Soutěž o lupeny na Davida Guettu

Na rádiu Evropa 2 před nedávnem propukla soutěž, do které se zapojil snad každý její posluchač – šlo totiž o volné lístky na koncert Davida Guetty. A aby toho nebylo málo, show se konala na prosluněné Ibize.

Deset výherců mohlo jásat! Společnost jim totiž dělal tým moderátorů z Evropy 2 v čele s krásnou Zorkou Hejdovou. A podle fotek, která tato okouzlující blondýna přidala na svůj Instagram bylo o co stát!

Moderátoři Evropy 2 před koncertem D. Guetty. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Moderátoři Evropy 2 před koncertem D. Guetty. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Sázka s velkým es

Zorka Hejdová před odjezdem na ostrov zážitků uzavřela sázku se svými kolegy Tomášem Zástěrou a Jindrou Eklem – pokud se jí po koncertu podaří dostat za Davidem Guettou a udělat jejich společnou selfie, kolegové jí budou muset umýt auto. Jen v plavkách.

A v případě, že se jí to nepodaří… Ano, hádáte správně. Pánové se můžou těšit, že Zorka umyje jejich auta. A jen v bikinách. Na Zorčině Instagramu fotka zatím není, takže to pro ni nevypadá dobře. Snad budou pánové milosrdní, ostatně, oni jsou dva a Zorka je jen jedna – jedno auto by jí měli odpustit, co myslíte?

Odvaz na ostrově snů

Jedna z nejoblíbenějších českých moderátorek si svoji dovolenou na Ibize užívala, co jí síly stačily.

Povalovala se na pláži, řádila v moři i v tanečních klubech. Odvezla si i tolik oblíbené stříbrné smývatelné tetování (jak můžete vidět hned na úvodní fotografii).  Nedávno se zase pochlubila krásným batikovaným tričkem, které si z ostrova přivezla.

Tak se Zorka loučila s Ibizou. Foto: Instagram Z. Hejdové.

Tak se Zorka loučila s Ibizou. Foto: Instagram Z. Hejdové.